Forum mechaników, gdzie każdy z chęcią sobie pomaga.

Nie jesteś zalogowany na forum.

KOTwbutach
Użytkownik
Lokalizacja: Lubin
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 75

Odp: Kuchnia i łazienka.

Cześć wszystkim. Kuchnia i łazienka to pokoje, w których spędzamy chyba najwięcej czasu. Warto więc, by były dobrze wyposażone. Nie chodzi mi tutaj o wystrój wnętrz, bo prędzej znajdę w sobie pierwiastek hydraulika, niż dekoratora. A jak jest z Wami? Czego nie może zabraknąć w Waszej kuchni, łazience?

Offline

Rex85
Użytkownik
Lokalizacja: Mława
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 48

Odp: Kuchnia i łazienka.

Jak sama nazwa mówi – bateria łazienkowa jest w tym pomieszczeniu niezbędna. Teraz jest tak ogromny wybór, że czasem idzie się pogubić. Ja wybrałem taką wygiętą i dłuższą, ponieważ czasem robię pranie w ręku i z taką baterią jest mi po prostu wygodniej. Wiele osób wybiera tego rodzjau baterię do zlewozmywaka, żeby wygodniej było myć naczynia.

Offline

Brownie
Użytkownik
Lokalizacja: Grudziądz
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 18

Odp: Kuchnia i łazienka.

Och, baterii jest mnóstwo, dowiedziałem się tego robiąc ostatnio zakupy. Wiadomo, że do różnych sprzętów dobiera się inną baterię, ale nawet na stronach internetowych istnieje podział na baterie prysznicowe, umywalkowe, zlewozmywakowe czy nawet bidetowe. Asortyment jest naprawdę ogromny i szczerze współczuję osobom, które na przykład nie znają się wcale na temacie.

Offline

JAK
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 24

Odp: Kuchnia i łazienka.

Ważniejszy jest dobrej jakości syfon do zlewozmywaka czy umywalki. Lepiej dłużej zastanowić się nad wyborem jednego produktu, żeby potem go nie wymieniać co tydzień z powodu złej jakości. To samo tyczy się kolanka redukcyjnego czy innych akcesoriów tego typu. Najlepiej kupować wszystko w jednym, sprawdzonym już sklepie.

Offline

Forum oparte na FluxBB