Forum mechaników, gdzie każdy z chęcią sobie pomaga.

Nie jesteś zalogowany na forum.

PaniKredka
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-01
Liczba postów: 31

Odp: Ozdoby ścienne

Witam wszystkich! Przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Już wszystko urządziłam, ale jakoś brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są puste. Zastanawiam się czy lustra dekoracyjne to może być odpowiednie rozwiązanie na ozdobę. Na dodatek rozmyślam jeszcze nad wzięciem jakiś obrazków. Doradźcie mi czym można ozdobić ściany w domu?

Offline

Kolos
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 19

Odp: Ozdoby ścienne

Prosta sprawa, że najfajniejszą ozdobą na ścianę mogą być obrazy. Sama takie zakupiłam. Nawet jak szukałam zawodowej spółki to ktoś mi proponował mi duży obraz przestrzenny. Czemu by nie?! Może kolejnym razem, bo na obecną chwilę tego nie szukam. Proszę Was zmieńcie temat. Albo spadam stąd. Ja Wam nie pomogę. Bye!

Offline

Ignorantka
Użytkownik
Lokalizacja: Drezdenko
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 46

Odp: Ozdoby ścienne

Przecież to wiadomo, że można znaleźć multum fajnych rozwiązań na przyozdobienie ścian w chacie. Ja jak śniłam, żeby posiadać coś nowoczesnego u siebie, to uznałam, że obraz do sypialni to będzie dobre rozwiązanie. Szybko rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie czaję tej gadki. Lecę na inne forum.

Offline

WyrobionaGuma
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-17
Liczba postów: 39

Odp: Ozdoby ścienne

Moim zdaniem jest dużo fajnych pomysłów na dekorację ścian w chałupie. Wiem o tym z własnego przykładu. Od bardzo dawna interesuję się architekturą wnętrz. Sądzę, że przytulnie udekorowany dom będzie przyciągał ludzi. Niedawno pragnęłam wziąć sobie oryginalne lustro do sypialni. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż pewnego dnia wpadłam na pewną witrynę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9 która należała do firmy Evolution Home. Przyznam szczerze, że byłam pod wielkim ich wielkiej propozycji, a przede wszystkim atrakcyjnych cen. Jednak najbardziej ucieszyło mnie to, że tam odnalazłam nowoczesne lustro jak z bajki. Od razu zakupiłam. W przeciągu dwóch dni znalazło się u mnie. Cudownie ozdabia moją ścianę. Polecam serdecznie tę firmę!

Offline

Tigero
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2016-02-03
Liczba postów: 24

Odp: Ozdoby ścienne

Bardzo często loguję się na forum internetowe i zawsze jestem usatysfakcjonowany z omawianych tu tematów. Przyznam się, że coraz częściej rozmyślam o przyozdobieniu swoich ścian w domu. Nawet wczoraj znalazłem ciekawą witrynę WWW, na której polecają różne ozdoby. Chyba kupię, ale jeszcze jednak się nad tym zastanowię.

Offline

Forum oparte na FluxBB